Menu
Your Cart

Buz Lazer EpilasyonBuz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Buz lazer epilasyon uygulaması, klasik iğne uçlu epilasyon uygulamasında bir devrim yaratan ütüleme uygulamasına buz başlık eklenerek önceden neden olan yanma hissini sıfıra indirmiştir. Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de geçerli olan bu uygulama ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer günümüzde hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemlerinin başında gelmektedir. Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. Buz Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır. Gelişmiş soğutma sistemi sayesinde tüm seans boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutan Buz Lazer; bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde 4 mevsim güvenle uygulanmaktadır.


Buz Lazer Uygulaması Nasıl Yapılır?

Vücutta yer alan tüyler kişisel bakım açısından kadınlar için hoşa gitmeyen bir konuydu. Lazer epilasyon öncesi başvurulan acılı ağda yöntemleri, jilet ve tüy dökücü kremler sonrasında bir çok problemi de getirirdi: sivilceler, kıl dönmeleri ve jiletin neden olduğu kesikler gibi. Tüm bunların yanında buz lazer epilasyon erkek müşteri potansiyelini artırarak kadın-erkek her yaştan ve cinsiyetten kişiler için favori bir uygulama haline geldi.

Buz lazer soğutma ucu sayesinde işlem sırasında cildi soğutur ve her cilt tipine göre tasarlanmış özellikleri ile ince veya kalın yapılı bütün kıl kökleri üzerinde sorunsuzca çalışır. Klasik epilasyonun yüz kılları üzerinde başarılı sonuçlar vermesi uzun ve zahmetli bir zaman dilimini kapsıyordu ancak buz lazer epilasyon yüz çevresinde yer alan tüm kıl köklerinde çok kısa sürede kesin ve acısız sonuçlar vermektedir. Ayrıca en çok merak edilen sorulardan biri olan buz lazer epilasyon acıtır mı? sorusunun cevabı kesinlikle “hayır” ki acıyı sıfıra indirmek için geliştirildiğini tekrar hatırlatmakta fayda var .

Buz lazer Epilasyonun Faydaları

*Acıyı sıfıra indirgeyip, serin bir epilasyon deneyimi sunar,
*Vicudunuzdaki istenmeyen tüylere kesin çözüm getirir,
*Açık ve koyu tüm cilt tipi ve ten renginde aktif biçimde çalışır,
*5-6 seansta uygulama sonuç verir ve istenmeyen tüylerinizle vedalaşabilirsiniz,
*Seans sonrası herhangi bir tahriş ve kızarıklık oluşmaz.

Lazer Epilasyon Vücudun Hangi Bölgerine Uygundur?

Buz lazer epilasyon vücudun tüm bölgeleri için uygundur ancak kıl tipine, bölgesel yoğunluğa ve seyrekliğe bağlı olarak seans süreleri artıp azalabilir. Genel itibariyle sıralanan bölgelerde tercih edilir.

Tüm bacak

Tüm kol

Koltuk altı

Sırt

Genital bölgesi

Yüz

Karın bölgesi ve göbek

Bikini bölgesi