Menu
Your Cart

Hollywood Kaşı

Kaş Tasarımı Nedir?

Kaş tasarımı son yıllarda oldukça popüler olan ve rağbet gören bir uygulamadır. Diğer bilindik adıyla Hollywood Kaşı denilen bu kalıcı makyaj uygulaması ile gür, dolgun ve etkileyici bakışlara kavuşabilirsiniz. Yüz ifadenizi toparlaması bir yana sizi olduğunuzdan çok daha genç gösterecek ve doğal bir görünüm sağlayacaktır.

Kaş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Hollywood Kaşı uygulaması, kaşın formunu değiştirerek yeni bir kaş formu ve hacim kazandırarak etkileyici bir görünüm sağlar. Kaşlarınızın yönleri aşağıda, sert, kıvrık ve zor şekil alıyorsa; Hollywood Kaşı uygulaması ile daha yumuşak ve kolay şekillenebilen kaşlara sahip olabilirsiniz. Aşağıya doğru düşük, kıvrılan sert dokuda kıl yapısına veya kısa, gür fakat üste doğru kalkmayan kaş yapılarını forma sokulmasını sağlayan Hollywood Kaşı uygulamasında besleyici yağlar kullanıldığı için kaşlar daha yoğun görünüme kavuşturulur. İlk yapıldığı gün 24 saat su ile temas ettirilmemelidir. Uygulamanın daha kalıcı olması için krem ya da su bazlı makyaj temizleyici ürünlerin kullanılması önerilmektedir. Uygulamanın herhangi bir zararı yoktur, 2,5 – 3 ay kalıcılığı bulunmaktadır.

Dolgu kaş modelleri arasında en rağbet göreni yine Hollywood kaş tasarımı tekniğidir. Bu isim adından da anlaşılacağı gibi Hollywood yıldızlarına aittir ve onların stilini ifade etmektedir. Daha eski yıllarda ince kaş modası hakimken şimdi yerini kalın ve doğal görünümlü kaşlara bırakmıştır ve bu uygulama büyük beğeni toplamaktadır.

Kalıcı makyaj nedir?

Kaş tasarımı da bir nevi kalıcı makyaj uygulamasıdır ve işlemden sonra dikkat edildiği taktirde 2 ila 3 ay arasında kullanım ömrü vardır. Sizi günlük makyaj derdinden kurtaran, yüzünüze doğal bir görünüm sağlayan bu uygulamadan faydalanmak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.